YASAL UYARI

Paykasa Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

YASAL UYARI

Paykasa Kullanım Hizmetler yasal uyarı kapsamında size sunulan tüm politikalara uymalısınız. Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, hizmetlerimize müdahale etmeyin veya talimatların dışında başka bir yöntemle erişmeye çalışmayın. Hizmetlerimizi yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız halinde tarafınıza hizmet verilmesi durdurulabilir. Hizmetlerimizi kullanmanızla bağlantılı olarak iletişim adresinize duyurular, iletiler ve diğer bilgileri gönderebiliriz.

Ön Ödemeli Kart Sistemleri


Hizmetlerimizden bazıları, Ön Ödemeli Kart Sistemleri olup, tarafımızca sunulan hizmet alanlar, satın alma işleminin ardından online harcama yapabilirler. Kredi kartı, banka kartı olmayanlar veyahut kredi/banka kartı olup da bilgilerini web sitelerine vermek istemeyenler için ideal bir ödeme metodu olan Ön Ödemeli Kart Sistemi, kişiden kişiye ödemeler için tasarlanmamış olup, sadece katılımcı işyerlerinde online ödeme yapmak için tasarlanmıştır. Bu yüzden, kişiden kişiye ödeme yapmak için Ön Ödemeli Kart Sistemi hizmeti almak veya yasadışı işlemler yapmak için hizmet talebinde bulunmayınız.

Güvenlik ve Gizlilik


paykasaba.com’in sunmuş olduğu hizmetleri 3. kişiler ile paylaştığınızda para kaybetme riskine girmiş olursunuz. Bu yüzden Ön Ödemeli Kartlar ile ilgili bilgileri gizli ve güvenli bir şekilde muhafaza ediniz. Hizmeti satın aldığınızda, bilgilerin gizli tutulacağını ve güvenliğinin sizin tarafınızdan sağlanacağını ve bu durumdan ötürü paykasaba.com sorumlu tutmayacağınızı şimdiden kabul, beyan ve taahhüt etmiş bulunmaktasınız. Anti-virüs, anti-spyware ve güvenlik duvarı yazılımı yükleyerek bilgisayarınızı ve sunulan hizmetlere ilişkin verileri koruyun. Bu yazılımlarınızı sürekli güncel tutun. Kredi düzenlemek ya da size herhangi bir ödül kazandığınızı belirtmek için bir ücret karşılığında soran kişilere, paykasaba.com’den aldığınız hizmet içeriğini vermeyin. Sahte web siteleri, ilanlar ve görünürde “paykasaba.com” gibi bir ibare sunan sahte web siteleri, sms mesajları ve e-posta hesapları kurgu olabilir. Bu tip dolandırıcılık faaliyetlerinden uzak kalın.

Yasal Uyarı Hukuki Sorumluluk


Kullanıcılarının 18 yaşından büyük olması gereken web sitelerinde, tarafımızdan alınan hizmet neticesinde Ön Ödemeli Kartın kullanımı için yaş sınırlamasına uyulması gerekmektedir. 18 yaş sınırı aranan sitelere giriş, bu sitelerde yapılan muamelelerden tamamen kullanıcı sorumludur. Kartın Kullanma Alanları Müşteriye Aittir. Doğacak Hukuki olaylardan paykasaba.com (www.paykasaba.com) Adresi Sahipleri Ve Ortakları Sorumlu Değildir. Kartın alış amacı, kartın imalatçısı olan Alman Bankası tarafından belirtilmiş olup, farklı amaçlar için kullanmak durumlarında, sorumluluk kart alıcısına ve sahibine aittir. Tarafımızdan kullanıcıya sunulan hizmet/mal/kod ile 9337 sayılı Kabahatler Kanunu’nda kabahat ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda suç olarak vasıflandırılan işlemler tesis edilemez. Bu hizmet/mal/kod, hiçbir şans oyunu/bahis/kumar sitesinde kullanılamaz, ön ödeme isteyen kişilerle paylaşılamaz, e-posta/SMS/telefon/posta/faks yoluyla bir başkasına gönderilemez. Aksine davranışta bulunanlar,paykasaba.com herhangi şekilde sorumlu tutamaz.

Hizmetlerimizin Değiştirilmesi ve Kaldırılması


Hizmetlere işlevler ve özellikler ekleyebilir, yasal uyarı mevcut işlevleri ve özellikleri kaldırabilir ve bir Hizmeti tamamen askıya alabilir veya durdurabiliriz. Her ne kadar ayrılmanız bizi üzecek olsa da, hizmetlerimizi kullanmayı dilediğiniz zaman bırakabilirsiniz. paykasaba.com hizmet sunmayı durdurabilir veya hizmetlerimizi kullanmanızla ilgili yeni kısıtlamalar ekleyebilir ya da oluşturabilir.

Reddettiğimiz Sorumluluklar


paykasaba.com hiçbir belirli vaatte bulunmamaktadır. Yasal uyarı olarak örneğin hizmetler içerisinde yer alan kod içeriği, bir başka Ön Ödemeli Kart Sistemi bünyesinden çekilerek size sunulmuş ise bunun güvenilirliği, kullanılabilirliği veya ihtiyaçlarınızı karşılaması hakkında hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Hizmetleri bir başka web sitesi üzerinden aynen aktarabiliriz. paykasaba.com sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Hizmetlerimizden doğan sorumluluklar
Yasaların izin verdiği durumlarda, paykasaba.com kaybedilen kârlardan, gelirlerden veya verilerden; mali kayıplardan veya dolaylı, özel, arızi, cezai zarar veya tazminatlardan sorumlu tutulamaz. Paykasaba.com hiçbir durumda, öngörülebilir olmayan hiçbir kayıp veya zarardan sorumlu değildir. İş bu şartlarla ilgili her türlü anlaşmazlıklardan ötürü İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Hem paykasaba.com hem de siz, bu mahkemelerin yargı yetkisini kabul etmektesiniz. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve bu Hizmet Sözleşmesini anlamadıysanız, size açıklaması için sorumlu bir yetişkinden yardım isteyin ve bu sitede herhangi bir işlem yapmayınız.

× Paykasa Satın Al