Paykasaba.com GÜVENLİDİR,UCUZDUR,HIZLIDIR

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir paykasa deneyimi yaşatmaktır.

Kurumsal

Vizyonumuz Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti ile Paykasa Kart Yönetimi ve Danışmanlık hizmetleri sektöründe Türkiye’ de örnek şirket olmak. Misyonumuz İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmak. Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için,Tesis Yönetimi ve Danışmanlık hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve standartlara bağlı olarak gerçekleştirmek.

Paykasa, bilindiği üzere artık dünyada 20.000 civarı sitede paykasa kart kullanılmaktadır. Kartın kullanım alanı tasarrufu alıcıya aittir. Şirketimiz vergi denetimli olup tüm satışları ve hizmetleri yasal ve faturalı yapmaktadır. Müşteri gizliliği güvenden sonra gelen bizim için en önemli 2. unsurdur. Müşteri bilgileri sizlere bir sonraki alışverişinizde daha hızlı yardımcı olabilmek ve zaman zaman yaptığımız kampanyalardan faydalandırmak adına hassasiyetle saklanır ve 3. şahıslara asla bilgi verilmemektedir.

Paykasa firmamız 2005 yılında Kıbrıs da paykasa kart hizmeti vermek amaçlı kurulmuştur. 2005 yılından bu yana profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız 13 yılın vermiş olduğu bilgi birikim ile tecrübeli bir ekibe sahip olmuştur. Profesyonel ekibimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Firmamız birden fazla paykasa kart satışı yapmaktadır. Satışını yaptığımız online kartlar şunlardır; Paykasa, Astropay, Paykwik ‘dir. Firmamızın web siteleri SSL sertifikası ve diğer güvenlik sertifikalarına sahiptir. Aynı zamanda hukuki ve kanunen tüm kurallar doğrultusunda vergi mükellefidir.

Genellikle kredi kartı olmayan veya bilgilerini internet ortamında paylaşmak istemeyen kişilerce kullanılmaktadir.

İnternet teknolojisi, günümüzün en hızlı ilerleyen sektörlerinden biridir. Özellikle de internet dünyasında alışveriş yapanların sayısının her geçen gün daha da artması, istenen ürünlerin daha rahat bulunması ve ürünlerin zahmet etmeye gerek kalmadan adrese teslim alınabilmesi gibi pek çok avantajının bulunması, paykasa dünyasını daha cazip hale getiren nedenlerdendir. Tabi bunun da kendine göre zorluklarının olduğunu söylemek gerekiyor. Tabi bu alanda yapılan güzel çalışmaların da etkisini göstermesi, alışveriş dünyasında büyük ölçüde rahatlamayı beraberinde getirmektedir. Mesela eskisi gibi ödemelerde tek tip ödeme seçenekleri yerine daha fazlasını sunmaktadırlar.Müşteri memnuniyetine önem veren, müşterilerini maddi kazanç olarak değil de manevi kazanç olarak gören paykasa firmamızın tek bir amacı vardır, alış verişlerini yaptıktan sonra siz değerli müşterilerimizi mutlu etmektir.


responsive

Sizde Deneyin paykasa memnun müşteriler listesinde yerinizi alın.Paykasaba.com İletişim Bilgileri

WhatsApp : +90 544 380 34 06

E-Posta : admin@paykasaba.com

https://paykasaba.com/paykasa-bozum/

× Paykasa Satın Al