Fiyat Listesi

Güncel fiyat bilgisi için bize ulaşınız.

Paykasa Fiyatları

Güncel paykasa fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen Canlı Destek veya WhatsApp iletişim hattını kullanarak müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz.

Paykasa fiyatları bütün ön ödemeli kartlarda olduğu gibi döviz kuru üzerinden satış yapmaktadır. Paykasa kart fiyatları, günün döviz kuruna göre netleşir.

Paykasa İnternet ortamında kullanılan “Elektronik para” dır. Paykasa online harcama için düzenlenmiş olan ön ödemeli bir sanal kredi kartıdır. Paykasa piyasada lider konumundadır. Paykasa satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabilirsiniz ayrıca Visa ve MasterCard yöntemi ile satış yapmaktayız.

Paykasa, yeni nesil bir ödeme yöntemi olarak online ödemelerinizde sizlere yeni bir pencere açmaktadır. Kolay, güvenli ve uygun fiyatlarla alışveriş gerçekleştirmenin yolu Paykasa’dan geçer. Yapmanız gereken sadece Paykasa Kart sahibi olmak ve kartınızı dilediğiniz platformda kullanmaktır.

Paykasa, Euro değerinde sanal bir karttır. Paykasa fiyatları, güncel kur ve düşük komisyon ücretleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Döviz kuruna göre belirlenen fiyatlarda, güncel olarak değişiklikler olabilmektedir. Alışverişleriniz öncesinde Paykasa fiyat listesi üzerinden güncel fiyatları kontrol ederek, kart satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

paykasa, paykasa satın al, paykasa fiyatları, paykasa kart al, paykasa al

10 Euro’dan 5000 Euro’ya kadar çeşitli paketler halinde sizlere sunulan ön ödemeli sanal kartlardan bütçeniz ve ihtiyacınız doğrultusunda seçip, kartınızın TL karşılığını ödeyerek Paykasa sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit; kartınızı seçmek ve Euro değerinde kartınızın güncel döviz kuru ile belirlenen TL ödeme karşılığını havale veya EFT işlemi ile gerçekleştirmek. Kısa bir süre içerisinde sahip olacağınız Paykasa Kart dijital kodunuz ile dilediğiniz platformda ödemelerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Euro kuruna paralel olarak, fiyatlarımız arttığında, sitenize yatırdığınız para miktarıda artmaktadır. Fiyatlarımız düşüyorsa sitenize yatırdığınız para miktarı düşmektedir. Lütfen hesap numaramızı isteyiniz.

Paykasa Kart Değerleri: €10, €20, €50, €100, €150, €200, €250, €500 ve 1000 € dur.

Paykasa ile 3 adım’da ödeme yapabilirsiniz size vermiş olduğunuz 16 haneli kod ile aşağıda belirttiğimiz gibi ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz.

Güncel paykasa bilgisi için lütfen canlı destek veya whatsapp iletişim hattı üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

paykasa, paykasa satın al, paykasa fiyatları, paykasa kart al,
× Paykasa Satın Al