Paykasa Resmi Bayii

Paykasa alırken kod aldığınız firmanın Resmi Reseller ya da Subreseller olmasına dikkat etmelisiniz.

Paykasaba.com Türkiye Resmi Paykasa Bayii olarak hizmet vermektedir.

Birkaç Adımda Paykasa Al

Müşteri temsilcilerimiz ile canlı destek bölümüne iletişime geçin
Ne kadar paykasa satın almak istediğinizi bize yazın
Bize almak istediğiniz ödeme miktarını Tl olarak hesaplarımızdan birine yatırın
Yaklaşık 3 dakika içersinde paykasa ödeme kodu size SMS WATSAPP veya eposta olarak gönderilir

Banka Hesaplarımız

Paykasa alımı yapmak için alım yapacağınız miktarın TL karşılığını banka hesaplarımızdan birine yatırabilirsiniz. Para hesabımıza geçtiği anda müşteri temsilcilerimiz size pin bilgilerinizi verir. Türkiye de en çok kullanılan banklarla ile çalışıyoruz bu şekilde kolaylıkla alım işleminizi tamamlamış oluruz.

Online alışverişler için www.paykasaba.com Paykasa Resmi Bayii hızlı ve güvenilir paykasa alabilirsiniz.

Günümüzde internetin yaygınlaşması ile günlük hayatta yapılabilecek her şey internet üzerinden yapılabilmektedir. Özellikle internetten yapılan alışveriş oranı son derece artmıştır. Alışverişin artması ile çeşitli ödeme yöntemleri ortaya çıkmıştır. Bu ödeme yöntemlerinden biri de Paykasa’dir. Paykasa nedir sorusuna cevap vermemiz de gerekir. Ondan önce son zamanlarda kullanımı son derece yaygınlaşan bir kart olduğunu hatırlatalım. Paykasa ön ödemeli kart sistemi olarak kullanılmakta olup alışveriş sitelerinde sıklıkla kullanıldığı görülmektedir. Peki, şimdi Paykasa nedir sorusuna cevap verelim

Paykasa Nedir?

Paykasa Resmi Bayii müşterilerine ve işletmelere çok hızlı bir şekilde uygun ve güvenli ödeme hizmeti sunan küresel bir ödeme çözümleri sağlayıcısıdır. Ön ödemeli bir kart sistemi olan Paykasa temel anlamda Ukash yöntemi ile benzerlik göstermektedir.

Çeşitli miktarlarda olmak üzere tek kullanımlık olarak da alabileceğimiz Paykasa kartları ile internet üzerinden yapacağımız alışverişleri hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Paykasa kartları kullanım mantığı olarak tek kullanımlık şifreler üreterek online alışveriş yapmamızı sağlayan bir sistem olup alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen kişiler için son derece geçerli bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Paykasa nedir sorusuna cevap verdikten sonra Paykasa kartı nereden satın alınacağına ve ne şekilde kullanıldığına bakalım. Paykasa nedir ve nasıl bir sisteme sahip diye düşündüğümüzde ise aynı kredi kartı gibi 16 haneli kart numarasına sahip sanal bir kart olan Paykasa Resmi Bayii lerinden yapılacak alışveriş sürecinde bu numaranın siteye direk yazılması ile başka hiçbir bilgi vermeden alışverişimizi tamamlamamızı sağlayan bir sistem üzerine kuruludur. E-ticaret sitelerinde alışveriş amaçlı kullanılması dışında milyonlarca kullanıcısı olan oyunlarda da satın alınmak istenen diğer tüm alışverişlerde kullanılır.

Paykasa Türkiye’deki yasalara göre bakıldığında kredi kartı bilgisi paylaşmak istemeyenler tarafından kullanılmaktadır. Paykasa ekşi sözlükte de yorumlarla açıklanmaya çalışılmış ve anlatılmaya çalışılmıştır. Ancak incelemelerimize göre Paykasa ekşi sözlükte çok fazla detaya inilmeden yapılan yorumlar almış. Paykasa ekşi de daha çok bahis sitelerinde tercih edilen bir sistem olarak görülse de güvenlik amaçlı bir çok güvenilmeyen siteye hitap ettiğini hatırlatmakta fayda var.

Paykasa ekşi sözlükte sistemi kullanılanlar tarafından gün geçtikçe daha fazla yorum alıyor ve platformda konuşulur hale geliyor.Sanal ortam üzerinde kurulan yüz binlerce e-ticaret sitesinin, oyun sitesinin, mobil uygulamaların satın alınmasında Paykasa, kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen kullanıcıların kullanım ihtiyaçları sebebiyle ortaya çıkmıştır. Ön ödemeli olması ve içinde istediğimiz miktarın olması müşteriye bir avantaj sağlıyor. Paykasa nedir sorusuna daha detayı cevap vermek gerekirse çıkış amacı tamamen müşteri güvenliği üzerine kurulu bir ödeme sistemidir.

Paykasa Nereden Satın Alınabilir?

Paykasa ön ödemeli kartını satın alabilmek için öncelikle sitemize girip sağ alt köşede müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Temsilci ile iletişime geçtinten sonra ise karşımıza gelen adımları takip ederek almak istediğiniz miktarı belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz miktarı temsilcimize ileterek anlaşmalı banka bilgilerini talep edip havale yöntemiyle ödeme yaptıktan hemen sonra kontroller sağlanır ve temsilci kodunuzu tarafınıza iletir. Ayrıca paykasa her daim elinizin altında olsun istiyorsanız Apple Store’dan ya da Google Play Store’dan uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Satın alınan Paykasa kartının nasıl kullanıldığına alışveriş siteleri üzerinden bir bakalım. Son derece basit ve hızlı bir ödeme yöntemi olan Paykasa kartları ile alışveriş sitelerinden önce, diğer ödeme yöntemleri gibi kullanıcı adı ve şifremizi girerek site hesabındaki para yatırma sekmesine erişmemiz gerekiyor. Karşımıza çıkan ödeme yöntemleri arasından Paykasa seçeneğini seçerek €10, €20, €50, €100, €150, €200, €250, €500 ve 1000 € olacak şekilde ödeme miktarını seçip para yatır seçeneğine tıklıyoruz. Ardından ekran bizi Paykasa ödeme sayfasına yönlendirecektir. Karşımıza gelen şifre boşluğuna almış olduğumuz sanal kart şifremizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirebiliriz.

Paykasa kart tercih etmenizi

gerektiren başlıca sebepler;

Paykasa kart güvenlidir.
Paykasa kart hesaplıdır.
Paykasa kart evrenseldir.
Paykasa kart bozdurma imkanı sahiptir.
Paykasa kart bonusu bol sanal karttır.
Paykasa Kontor anında yüklenir.

Günden güne kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen ve gizlilikle harcama yapmak isteyen müşteriler belli başlı güvenilir seçeneklere yönelmektedir. Bunlardan biri olan Paykasa içinde belirli komisyon tutarları vardır. Bu sebeple ucuz paykasa veren Paykasa Resmi Bayii yani daha az komsiyon alan şirketler daha revaçtadır. Ancak ucuz paykasa ararken alınacak kartın da güvenilir bir firmadan alınması gerekmektedir. Bu şartları sağlayarak ucuz paykasa bulup o şirketle istenildiği miktarda kart alınarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca Paykasa al işlemleriniz bir kaç dakikada tamamlanan ve size direk kart numarası verilip istediğiniz şekilde harcama yapabileceğiniz bir sistemdir. Paykasa al işlemleriniz gerçekleştikten sonra içine aktarmış olduğunuz paranın limiti tükendiğinde kart iptal olmaktadır ve aynı Numara bir daha hiç bir şekilde kullanılamamaktadır.

× Paykasa Satın Al