Paykasa Al

Canlı Destek ve WhatsApp iletişim hattımızı kullanarak paykasa alabilirsiniz.

Paykasa Al

Paykasa İnternet ortamında kullanılan “Elektronik para” dır. Online harcama için düzenlenmiş olan ön ödemeli bir sanal kredi kartıdır. Paykasa al piyasada lider konumundadır. Kart satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabilirsiniz ayrıca Visa ve MasterCard yöntemi ile satış yapmaktayız.

Ön Ödemeli Kart Değerleri: €10, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 dur.  Hemen hızlı ve güvenli paykasa al

paykasa kart
paykasa kart
paykasa kart

Paykasa ile 3 adım’da ödeme yapabilirsiniz size vermiş olduğunuz 16 haneli kod ile aşağıda belirttiğimiz gibi ödeme ekranında ön ödemeli kart‘ı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz.

Paykasa kart Türkiye’de internet Kullanıcılarının E-ticaret ve diğer sitelerde Ödeme seçenekleri olarak kullandıkları bir kart’dır, Ön ödemeli Kart’ın tek amacı internet ortamında kullanıcılara sorunsuz ve güvenli bir ödeme seçeneği sağlamaktır.

Gerçek zamanlı ticaret

Hızlı ve güvenli alışveriş garantisi ile paykasa al

Ön ödemeli kart ile alışverişlerinizde korkusuz bir şekilde istediğiniz sitede işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Ucuz paykasa al sistemi olan ön ödemeli kart için alışveriş yaparken üyelik gerektirmez.

Neden Paykasa Kullanmalıyım 

İnternet’te kredi kartı dolandırıcılığının boyutlar, İnternet’in yayılması ile artış gösterdi. Çok yüklü kredi kartlarını İnternet ortamında kullanmanız, bu bilgilerin istenmeyen kişilerin eline geçmesine yol açabilir. Zira kredi kartları için %100 güvenlik sunan hiç bir kurum ya da kuruluş yoktur.  Ama İnternet’te alış veriş yapmanız için tek seçeneğiniz yüklü kredi kartları değildir. Bu kart sorunu çözmek üzere üretildi. Bu sistemin amacı, müşterinin belirlediği limit çerçevesinde elektronik ödeme yapabilme olanağı sağlamaktır. Bunun için paykasa kart en iyi çözüm olmuştur. Bu kart ile alış verişinizi yaptıktan sonra, bu alış verişi unutabilir, gönül rahatlığı içinde arkanıza bakmadan, sınırsız İnternet ortamında sörf yapmaya devam edebilirsiniz. 

Ziyaretçilerimizin tercih ettiği bir diğer kart ise Paykwik olarak bilinmektedir.

İnternet alışverişini kolaylaştıran bu sistem fiziksel bir kart değil elektronik bir karttır. Dolayısıyla 16 haneli olarak tasarlanan Bu kart her müşteriye özel olarak üretilir. Alışveriş sitelerinde ve oyun sitelerinde yüklü kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen insanların güvenle kullanabilecekleri bir ödeme kolaylığı sağlar. Paykasa kart satın alabileceğiniz birçok güvenli Platformu mevcut. Dilerseniz tek kullanımlık paykasa kart oluşturabilirsiniz, veya isterseniz birkaç ayrı alışveriş yapabileceğiniz bir şekilde dijital kart oluşturabilirsiniz. Paykasa kart belirli miktarlarda ve limitlerde satın alınabilir.  10 avro’dan başlayarak 15 avro, 20 avro, €50- €100,-150 Avro 200 avro 250 avro, 500 avro  ve 1000 avro limitlerle paykasa kart satın alabilirsiniz. Bu noktada dikkat edeceğiniz önemli husus, paykasa kart satın alacağınız firmanın güvenilir olup olmadığıdır. 7 yıldan uzun süredir çeşitli elektronik kart satışını başarıyla gerçekleştiren online card platfrormu sayesinde istediğiniz miktarlarda Paykasa Kart satın alabilirsiniz. 7/24 dijital kart satın alabileceğiniz online Card platformu paykasa dışında, jeton, Otopay Astropay, Paykwik satışı da yapmaktadır.  

× Paykasa Satın Al