Çalıştığımız Bankalar

Detaylı banka hesap bilgileri için bize ulaşın!

Bankalar hesap bilgilerimiz hakkında detaylı bilgi ve paykasa kart almak için lütfen Canlı Destek ya da WhatsApp İletişim hattından müşteri temsilcimizle görüşünüz. Size en uygun güncel kur ve fiyat garantisi ile hızlı ve güvenli paykasa deneyimi yaşamak için hemen bize ulaşınız. Paykasa güvenli ve hızlı bir alışveriş seçeneğidir. Siz de hemen deneyin ve memnun paykasa müşterileri arasına adınızı yazdırın.

PAYKASA KART ALIRKEN DİKKAT!… Son zamanlarda başkalarının hesabını kullanan art niyetli kişiler google adwords v.b. öne çıkarma kanalları ile sizlere kolay ulaşım sağlayarak sizlerin güvenini kazanarak paykasa satışı yapmak adı altında sizleri dolandırma olayları pek sık duyulur hale gelmiştir. Bu neden le paykasa alımı yaparken mutlaka alım yapacağınız firmanın Resmi Paykasa Sitesi olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.Paykasa Reseller veya Paykasa Subreseller olmayan sitelerden kesinlikle paykasa kart alım yapmayınız. Bizler www.paykasaba.com gibi resmi bayilerden alım yaparak paranızı garanti altına alabilirsiniz. Paykasa kart için nasıl ödeme yapabilirim? Yaşadığınız ülkede en çok kullanılan ödeme biçimiyle, kendi para biriminizde Paykasa için ödeme yapabilirsiniz. Nakit para yatırma (basılmış barkodlar), online bankalar ın havaleleri veya para yatırma, doğrudan tahsilat, önödemeli pinler ve daha birçok ödeme yöntemi sunuyoruz. Paykasa ödeme seçeneği olarak Paykasa seçeneğini sunan yüzlerce web sitesinde kullanılabilir. Sürekli olarak yeni siteler ekliyoruz. Eğer en çok kullandığınız sitede Paykasa seçeneği yoksa, bize söyleyin, biz de bu konuda neler yapabileceğimize bir bakalım.

Kullanmak istediğiniz bankalar ın resmine tıkladığınız takdir de direkt bankanın anasayfasına ulaşabilirsiniz.

Paykasa Almak İçin Paykasa bu kadar avantajlı olması aynı zamanda tercih edilmesini de beraberinde getiren unsurdur. Bu nedenle Paykasa gelişimini sürdürürken, ucuz paykasa sahibi olma şansı da mevcut. Paykasa ihtiyaçlarınızı https://www.paykasaba.com/’dan karşılayabilirsiniz. Sektörde bulunan ve Paykasa satışı yapan diğer sitelere oranla daha uygun fiyatlardan yararlanabilir, güvenilir bir alanda olmanın keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca paykasa hakkında bütün sorunlarınız için bizden destek alabilir, böylece sorun yaşamadan işlemlerinize devam edebilirsiniz. Bu şekilde alışverişleriniz için en emin yöntemi kullanarak dilediğinizi satın alabilirsiniz.

× Paykasa Satın Al